نوارتیپ

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

خط تولید نوار تیپ را بشناسید

گیربکس

تیپ 173

سیلندر مارپیچ

60-30

کلاف کن

3 فک

تابلو برق

Plc

فرمینگ (فاصله شیار ها)

10 cm – 20cm – 30cm – 40 cm

سرعت خروجی

70 الی 80 متر در دقیقه

نوع مخزن

استیل 4 گوش

 

نوارتیپ ایزودریپ ، بزرگترین تولیدکننده نوار تیپ آبیاری قطره ای در ایران

تولید و فروش خط تولید نوار تیپ

تماس با ما : 09033669991

کانال تلگرام ماt.me/isodriptape

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

شرکت ایزودریپ

تولید کننده نوار ابیاری قطره ای

تولید در فواصل 10 و 20 سانتی متر
ضخامت 175m

وزن نوار تیپ 10 Kg

بالاترین کیفیت ، پایین ترین قیمت

واحد فروش : 09033669991

کیفیت ممتاز همراه با ضمانت یک فصل زراعی

((ارسال به سراسر نقاط ایران))

مدیریت فروش : 09033669991
از حسن انتخاب شما سپاسگذاریم.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

تولید کننده نوارهای ابیاری قطری ( نوار تیپ ) و اتصالات

تولید کننده نوار ابیاری قطره ای
ضخامت 175m
وزن نوار تیپ 11 Kgr
ارسال ب سراسر نقاط ایران
فروش فوق العاده اتصالات پلی اتیلن
و اتصالات ۱۶ قطره ای

تلفن فروش کارخانه : 09033669991
از حسن انتخاب شما سپاس گذاریم.
خرید 
مدیریت فروش مردانی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

ما متعهد به گارانتی نوارتیپ هستیم

دارای آبدهی و تحمل فشار بالا

با ضمانت یک فصل زراعی

شرکت ایزودریپ بزرگترین تولید کنند وتوزیع نوار آبیاری قطرای درایران 

تولید نوارتیپ باضمانت یک فصل زراعی وتایید جهادکشاورزی                                                              

مشخصات فنی نوارآبیاری (طول 1000متر-ضخامت 175 میکرون-آبدهی قطره چکان ها هرساعت درفشار1 بار۳ لیتر)

جهت استعلام قیمت روز با واحد فروش تماس حاصل فرمایید                                                                        

ازحسن انتخاب شما سپاسگزاریم

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

نوار تیپ ایزودریپ به ما حداکثر انعطاف پذیری انتخاب محصول را می دهد. ما از فاصله نازل 20 سانتیمتری استفاده می کنیم زیرا این فاصله موثرترین الگوی خیس شدن را فراهم می آورد که منجر به یکنواختی و عملکرد بهتر محصول می شود.

بهترین عملکرد زراعی
مزایای نوارتیپ های با فاصله نازل کم بسیارند، اما همه آنها مربوط به حرکت آب در آنها هستند.
هنگام آبیاری، شما می خواهید آب به سمت جانبي حرکت کند، نه به پایین مقطع خاک که در آنجا یا از بین می رود (همراه با کودهای افزوده شده) یا جذب آن برای گیاهان سخت تر می شود. با نگه داشتن نازل ها در فواصل نزدیک، آب سریع تر به سمت جانبي جریان می یابد و اطمینان میدهد که یک رگه مرطوب پيوسته در طول ردیف کشت وجود دارد. علاوه بر این، نازل های بیشتر در هر متر حفاظت بیشتری در برابر اتلاف محصول در صورت مسدود شدن نازل فراهم می کند.
 
بی نیاز به سازش: محدوده گسترده ای از تنظیمات


مشکل بسیاری از سیستم های تیپ قطره ای این است که شما همیشه نمی توانید تنظیمات ایده آل برای نیازهای منحصر به فرد خود را دریافت کنید. بنابراین شما سازش می کنید و ممکن است به نتایج مطلوب دست نیابید. سازگاری مشکل شما نیست وقتی که نوار تیپ ما را انتخاب کنید که دارای یکی از گسترده ترین محدوده های پیکربندی است از جمله:

 

گزینه تان را بسته به گیاه، محیط زیست و نیازهای خاک انتخاب کنید

نوارتیپ های با قطر بیشتر اجازه می دهد مسیر های آبیاری طولانی را همراه با یکنواختی بالا داشته باشیم

ضخامت دیواره بیشتر برای برای چند فصل، کاربرد زیر سطح خاک بلند مدت ، یا جایی که در آن قدرت اضافی مورد نیاز است ایده آل است
 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال


نوار تیپ باید با فشار آب کم (کمتر از دو اتمسفر) استفاده شود که این فشار توسط نصب یک فشارسنج قابل اندازه گیری میباشد. حداکثر فشار عملیاتی برای نوارتیپ دو تمسفر میباشد. در 1.5 اتمسفر، این نوارتیپ 150 لیتر در ساعت (LPH) را در هر 30 متر توزیع می کند. برای حداقل یک رول هزار متری از نوار تیپ نیاز به یک فیلتر دیسکی و شیر فشارشکن نیاز دارد.
ویژگی ها
•    ورودی های چندگانه جریان آب مداوم را به هر نوار تیپ تضمین می کنند.
•    طراحی مسیر جریان آشفته، ابعاد داخلی بزرگتری را ارائه می دهد که مقاومت بیشتری نسبت به مسدود شدن دارد.
•    نوار پلی اتیلن با کیفیت بالای روزن راني (اکسترود) شده با تکنولوژی پیشرفته، باعث ایجاد مقاومت بیشتر در برابر نیش حشرات و سایش به زمین می شود.
•    خروجی های خارج از مركز حرکات آب در طول نوار را محدود می کنند و تضمین می کند که هر قطره به خاک برسد.
•    خروجی با طراحی شکاف دار از نفوذ ریشه و ورود خاک جلوگیری خواهد کرد.
•    مسیر جریان طولانی تر، جریان واقعی در نوار و عدم پاشش را تضمین می کند.
•    یک نمونه نازل پایینی تغییرات جریان و فشار کمتر را در شیب های تند تضمین می کند تا به افزایش یکنواختی برون ريزى کمک کند.
•    فشار پيچش کمتر برای اطمینان از بازكشش کمتر در زمین و جلوگیری از پيچ و تاب خوردگي در هنگام نصب.
•    مدل BTF با اندازه 5/8” دارای چند فیلتر ورودی است.
•    برای 4 تا 5 فصل خوب است.
 بر خلاف نوارهای دیگر، نوار ایزودریپ دارای یک مقطع فیلم اکسترود شده بي همتا با قدرت و کلفتی اضافی در جایی که بیشتر مورد نیاز است (لبه های گرد نوار) میباشد که مقاومت در برابر سایش و گزند حشرات را افزایش می دهد.
با کارآمدی اثبات شده، نوار ایزودریپ عملکرد همیشه فوق العاده ای را ارائه می دهد و عملکرد برتر دارد برای کاربرانی که بیشترین نیاز را دارند.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

آبیاری قطره ای

آبیاری قطره ای نوعی سیستم آبیاری میکرو است که با صرفه جویی در آب می تواند آب و مواد مغذی را با به آرامی به ریشه گیاهان ، یا از بالای سطح خاک یا در زیر سطح در اختیار گیاه قرار دهد . هدف این است که آب مستقیماً در ناحیه ریشه قرار گیرد و تبخیر به حداقل برسد. سیستم های آبیاری قطره ای آب را از طریق شبکه ای از دریچه ها ، لوله ها ، و انشعابات  توزیع می کنند. بسته به نوع طراحی ، نصب ، نگهداری و بهره برداری از آن ، سیستم آبیاری قطره ای می تواند از سایر سیستم های آبیاری نظیر آبیاری سطحی یا آبیاری آبپاش کارآمدتر باشد.

آبیاری قطره ای اولیه از زمان های بسیار قدیم مورد استفاده بوده است. فن شنگزی شو ، در قرن اول قبل از میلاد مسیح در چین نوشته شده است ، استفاده از گلدانهای خشت دفن شده و غلیظ پر از آب را توصیف می کند ، که گاهی اوقات اولاس نیز به عنوان ابزاری برای آبیاری نامیده می شود. آبیاری قطره ای مدرن از سال 1860 در آلمان شروع به کار کرد ، هنگامی که محققان برای ایجاد سیستم های آبیاری و زهکشی ترکیبی ، با استفاده از لوله خشت ، آزمایش آبیاری زیرسطحی را انجام دادند. این تحقیق بعداً در دهه 1920 گسترش یافت تا شامل کاربرد سیستم های لوله سوراخ شده شود. استفاده از پلاستیک برای نگهداری و توزیع آب در آبیاری قطره بعدا توسط هانیس تیل در استرالیا توسعه یافت.

سرگذشت قطره چکان

استفاده از یک گسیل دهنده پلاستیکی در آبیاری قطره ای توسط اسماچا بلس و پسرش یشایاهو در اسرائیل توسعه یافت. به جای اینکه آب را از طریق حفره های ریز ریز که به راحتی توسط ذرات ریز خرد می شوند ، رها کنید ، آب از طریق گذرگاه های بزرگتر و طولانی تر با استفاده از سرعت برای کند کردن آب درون یک میادین پلاستیکی رها می شود. اولین سیستم آزمایشی از این نوع در سال 1959 توسط Blass که بعداً (1964) با Kibbutz Hatzerim به منظور ایجاد یک شرکت آبیاری به نام Netafim تاسیس شد ، تاسیس شد. آنها با هم نخستین فرستنده آبیاری قطره ای سطح عملی را تهیه و ثبت کردند.

در ایالات متحده ، اولین نوار قطره ای به نام "شب شیلنگ" توسط ریچارد چاپین از Chapin Watermatics در اوایل دهه 1960 ساخته شد. Chapin Watermatics توسط جین آبیاری در سال 2006 بدست آمد و در زیرمجموعه آن Jain Irrigation Inc ، ایالات متحده قرار دارد. پس از اولین معرفی خود در کالیفرنیا در اواخر دهه 1960 ، تنها 5٪ از زمین های آبیاری شده تا سال 1988 از این سیستم استفاده کردند. تا سال 2010 ، 40٪ از اراضی آبیاری در کالیفرنیا از این سیستم استفاده می کردند.

آبیاری قطره ای مدرن

آبیاری قطره ای مدرن از زمان اختراع در دهه 1930 میلادی با استفاده از آبپاش های ضربه ، که اولین گزینه جایگزین عملی برای آبیاری سطحی را ارائه می داد ، به عنوان بحث ارزشمندترین نوآوری در جهان در کشاورزی تبدیل شده است. آبیاری قطره همچنین ممکن است از دستگاههایی به نام سر میکرو اسپری استفاده کند ، که به جای اینکه امیترهای قطره ای را آب کنند ، در یک منطقه کوچک آب را پاشش می کنند. اینها معمولاً در محصولات درختی و تاک با مناطق ریشه گسترده تری استفاده می شود. آبیاری قطره ای زیرسطحی (SDI) از قطره قطره یا نوار قطره ای دفن شده به طور دائم یا موقت دفن شده واقع در یا در زیر ریشه گیاه استفاده می کند. برای آبیاری محصول ردیف ، به ویژه در مناطقی که منابع آب محدود است ، یا از آب بازیافتی برای آبیاری استفاده می شود ، رواج یافته است. برای تعیین مناسب ترین سیستم آبیاری قطره ای و مؤلفه هایی که در یک نصب خاص مورد استفاده قرار می گیرد ، لازم است مطالعه دقیق همه عوامل مرتبط مانند توپوگرافی زمین ، خاک ، آب ، محصول و شرایط آب و هوایی انجام شود.

 

نوارتیپ ایزودریپ ، بزرگترین تولیدکننده نوار تیپ آبیاری قطره ای در ایران

تماس با ما : 09033669991

کانال تلگرام ما: t.me/isodriptape